Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Interneto svetainės www.circlek.lt slapukai

Kas yra slapukas? Uždaryti

Slapukai yra maži tekstiniai failai, siunčiami į Jūsų naršyklę apsilankius mūsų svetainėje. Tai padeda svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų apsilankymą, pvz., pageidaujamą kalbą ir kitus nustatymus. Tai gali palengvinti Jūsų kitą apsilankymą, o svetainė bus Jums naudingesnė.

Slapukai atlieka svarbų vaidmenį. Be slapukų būtų daug sunkiau naudoti interneto svetainę. Kadangi pagrindinė jų paskirtis – patobulinti/leisti naudoti tinklalapius ar procesus, slapukų išjungimas gali užkirsti kelią vartotojams naudotis tam tikromis svetainėmis. Norėdami peržiūrėti pilną privatumo politiką, kuri yra taikoma www.circlek.lt vartotojams, spauskite čia.
Vartotojų sutikimas Atidaryti

Naudodamiesi mūsų interneto svetaine ir mobiliąja programėle Jūs sutinkate išsaugoti slapukus ir juos naudoti. Jei nenorite, jog slapukai būtų naudojami šioje svetainėje, rekomenduojame pakeisti naršyklės nustatymus pasirenkant slapukų blokavimo funkciją. Tačiau, jei taip padarysite yra tikimybė, jog neveiks tam tikros funkcijos šioje svetainėje.
Kaip naudojame slapukus? Atidaryti

Slapukų naudojimas šioje svetainėje yra aprašytas žemiau.
Funkcionalumas
Atidaryti

Interneto svetainė www.circlek.lt pagrįsta serverių kolekcija. Lyginant su vieno serverio naudojimu, šis sprendimas užtikrina geresnį ir stabilesnį svetainės veikimą. Kai lankotės mūsų svetainėje, slapuko naudojimas leidžia sistemai nuspręsti, kaip tinkamiausiai pristatyti puslapį ir paskirstyti darbo krūvį tolygiai tarp skirtingų serverių.
„Google Analytics“ paslaugos ir reCaptcha
Atidaryti

Mūsų interneto svetainė ir mobilioji programėlė „Google Analytics“ renka duomenis apie tai, kaip mūsų vartotojai naudoja mūsų svetaines ir programas. Šie duomenys daugiausia renkami naudojant „Google Analytics“ teikiamas paslaugas, kurių nuostatos ir nuostatos taikomos.

Siekiant apsaugoti nuo netinkamo naudojimo, mes galime naudoti „Google Invisible reCAPTCHA“, kuris renka informaciją apie aparatinę ir programinę įrangą, pvz., prietaiso ir programos duomenis bei sąžiningumo patikrinimų rezultatus, taip pat unikalius interneto identifikavimo duomenis, pvz., IP adresą, ir siunčia šiuos duomenis „Google“ analizei.

Naudodamiesi šia paslauga jūs sutinkate teikti „Google Analytics“ savo asmens duomenis, kad ji patikrintų sąžiningumą ir įgyvendintų priemones, būtinas tik saugiam tinklalapio naudojimui.

Trečiųjų šalių socialinių tinklų slapukai
Atidaryti

Trečiųjų šalių socialiniai tinklai, kuriuose pateikiami interaktyvūs papildiniai socialinių tinklų funkcijoms įjungti (pvz., leidžiantys prisijungti prie „Facebook“), „Circle K“ tinklalapiai arba kitos programos gali naudoti slapukus, kad rinktų informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų tinklalapiais ir programomis. Kaip šiuos surinktus duomenis naudoja trečiosios šalys, priklauso nuo socialinio tinklo privatumo politikos, kuri yra pateikta atitinkamų šalių svetainėse. „Circle K“ skatina taip pat peržiūrėti trečiųjų šalių privatumo politiką.

Susijusios trečiosios šalys gali naudoti šiuos stebėjimo metodus, bet neapsiribojant slapukais, kad galėtų siekti savo verslo tikslų, susiejant ir sujungiant informaciją apie mūsų naudojimąsi mūsų svetaine su bet kokiais kitais surinktais jūsų asmens duomenimis. Mes taip pat galime gauti ir naudoti analitinę ir statistinę informaciją iš trečiųjų šalių socialinių tinklų, kad padėtume įvertinti socialinių tinklų rodomo turinio našumą ir efektyvumą, pavyzdžiui, matuojant parodymų ir paspaudimų skaičių „Circle K“ turinio reklamoje.

Trečiosios šalies paslaugų ir socialinės žiniasklaidos kanalus, kuriuose mes esame, reglamentuoja atitinkamų paslaugų privatumo politika.
Kaip valdyti slapukus? Atidaryti

Jūs galite ištrinti įrašytus slapukus. Jei nuspręsite blokuoti arba ištrinti įrašytus slapukus, yra tikimybė jog neveiks tam tikros funkcijos šioje svetainėje. Taip pat galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad slapukai nebūtų naudojami. Skirtingos naršyklės siūlo skirtingus būdus, kaip sukonfigūruoti naršyklės slapukų nustatymus.
Kaip išjungti slapukus? Atidaryti

Jei nenorite, jog būtų naudojami slapukai, galite juos blokuoti naršyklės nustatymuose. Tačiau, jei taip padarysite yra tikimybė, jog neveiks tam tikros funkcijos šioje svetainėje.

Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukų nuostatas populiariausiose naršyklėse, galite rasti čia:
Uždaryti

Keisti kalbą