Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Automatinės degalinės Circle K Automatas

"Circle K Lietuva" kientų patogumui siūlome naudotis ir automatinėmis degalinėmis "Circle K Automatas"

Automatinės Circle K Automatas degalinės yra skirtos skubantiems ir tik degalų įsipilti norintiems vairuotojams. Čia galite įsipilti aukščiausios kokybės Circle K degalų greičiau ir už patrauklią kainą. Šiose degalinėse prekiaujama dviejų rūšių degalais: populiariausios 95 markės benzinu ir dyzelinu.

Circle K Automatas degalinėse galima naudotis visomis atsiskaitymo ir lojalumo bei nuolaidų kortelėmis, kurios priimamos visapusio aptarnavimo Circle K degalinėse. Privatūs klientai galės atsiskaityti grynaisiais ir bankų mokėjimo kortelėmis. Su lojalumo kortelėmis Circle K EXTRA Club, Mylimiausia, IKI Premija, Senukų Verta rinktis vairuotojai gaus tokias pat nuolaidas, kaip ir Circle K visapusio aptarnavimo degalinėse.

Verslo klientai galės atsiskaityti įmonių turimomis Circle K debetinėmis ir kreditinėmis, ar Circle K Europe kreditine kortele.

Šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Tauragėje veikia 12 automatinių degalinių.

Uždaryti

Keisti kalbą