Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Visapusio aptarnavimo degalinės Circle K


Circle K visapusio aptarnavimo degalinėse sukūrėme patogią aplinką, kad galėtumėte ne tik pasirūpinti savo automobiliu, bet ir patys atsipūsti bei pasilepinti.

Moderniai įrengtoje parduotuvėje visą parą siūlome karšto maisto: Jūsų pamėgtų dešrainių, sumuštinių ar mėsainių su sultingu vištienos ar jautienos maltinuku. Čia įsigysite ir gėrimų, užkandžių, skanėstų, ledų, laikraščių, žurnalų bei kitų kasdienių prekių. Ir, žinoma, galėsite išgerti kvapnios šviežiai maltų pupelių kavos.

Besimėgaudami kavos puodeliu galėsite nusiplauti automobilį, prisipūsti padangas ir pasiruošti tolimesnei kelionei. Autobusų ir sunkvežimių vairuotojams siūlome įsigyti kelių vinjetes, susimokėti kelių mokestį.

Daugelyje degalinių įrengtos poilsio zonos, kur patogiai atsisėdus galima užkąsti, prisijungti prie interneto, ar tiesiog pailsėti skambant maloniai muzikai. Vasaros metu tėvams ilsintis vaikai galės žaisti specialiai įrengtose lauko aikštelėse.

Šalia magistralinių kelių esančiose degalinėse įrengtos atskiros poilsio aikštelės krovininiam transportui ir autobusams. Sunkiajam transportui įrengtos greituminės dyzelino kolonėlės. Skirtumą pajus visi, mat magistralių keleivius pasitiks didesnės parduotuvės, lauko bei tualetų erdvės – čia rasite viską ir trumpam sustojimui, ir ilgesniam atokvėpiui.

Uždaryti

Keisti kalbą