Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Tiesiog puiki kava


Mūsų klientai daug laiko praleidžia kelyje ir mes manome, kad sustojus pailsėti reikia mėgautis tik puikaus skonio kava. Todėl atlikome tūkstančius kavos bandymų norėdami pagerinti siūlomos kavos kokybę. Mes didžiuojamės sakydami, kad Jums siūlome puikaus skonio kavą.
Juk viskas taip paprasta - tiesiog puiki kava vienu mygtuko paspaudimu.

Kavos puodelis Circle K – geros dienos garantas

Užsukantieji į Circle K degalines žino, kad čia visuomet ras pamėgtos gardžios kavos ir jos pagardų.

Circle K siūlo išbandyti unikalų, specialiai mūsų tinklui sukurtą kavos rūšių mišinį, kuris užtikrina ypatingą kavos kvapnumą ir ryškų skonį. Galite pasirinkti didelį ar mažą kavos puodelį, norimus priedus: cinamoną, šokoladą, grietinėlę, vieną iš trijų klasikinių skonio sirupų – airiškos kavos, karamelės arba skrudintų riešutų, – ir net pieną be laktozės.

Utrechto universiteto mokslininkų grupės atlikto tyrimo duomenimis, 80 ml puodelis juodos kavos padidina vairuotojų budrumą bei padeda susikoncentruoti, išvaiko mieguistumą. Tirdami kavos poveikį mokslininkai stebėjo, kaip keičiasi vairuotojų budrumas monotoniškame kalnuotame kelyje. Pastebėta, kad po dviejų valandų vairuotojai buvo išsiblaškę, apsnūdę, sunkiau išlaikantys dėmesį. Tačiau 15 minučių pertraukėlė bei puodelis kavos jiems padėjo atsigauti ir be sustojimo monotonišku keliu važiuoti dar bent valandą.

Lietuvoje itin mėgstama cappuccino kava, kurią sudaro šlakelis espresso su išplaktu pienu. Taip pat populiari lengvesnė latte kava su daugiau išplakto pieno, o ilgesnei kelionei dažnas pasirinkimas yra aromatinga juoda kava.

Geros kavos puodelis yra geros dienos garantas, todėl užsukite kavos į Circle K.

Norintiems įsigyti tik puodelį: mažas (S) - 0,10 €; vidutinis (L) - 0,20 €; didelis (XL) - 0,30 €.

Uždaryti

Keisti kalbą