Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K EXTRA Club - visada daugiau!

Circle K EXTRA Club lojalumo programai jau 17 metų. Bėgant laikui mūsų klientų norai keičiasi, o mes norime patenkinti jų lūkesčius. Būtent todėl atnaujinome Circle K EXTRA Club lojalumo programą. Daugiau apie pasiūlymus sužinosite čia.

Degalų nuolaidos

Nuo šiol su kiekviena, programoje užregistruota kortele, Jūs gausite 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų. Taip pat su Circle K degalais miles nuvažiuosite iki 3% toliau.

Kaupiamoji nuolaida kavai

Nuo šiol Circle K degalinėse nusipirkę septynis puodelius kavos, aštuntą puodelį gausite nemokamai. Jau po septintojo pirkimo Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos elektroninis kuponas, kuris galios tris mėnesius. Nepamirškite pasivaišinti savo mėgstama Tiesiog Puikia kava!

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Jūsų automobilis bus dar švaresnis, nes Circle K EXTRA Club Jums pristato kaupiamąją nuolaidą plovykloms. Įsigykite keturis automobilio plovimus ir penktas Jums nieko nekainuos. Jau po ketvirtojo pirkimo, Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos nemokamo plovimo kuponas, kuris galios tris mėnesius. Išsirinkite labiausiai Jūsų automobiliui tinkančią programą.

Norisi skaniai užkąsti?

Dabar „Brioche“ duonelė su vytintu kumpiu + Coca Cola 0,5 l tik už 2,99 €! Įprasta rinkinio kaina - 4,14 Eur. Užstatas už tarą - 0,10 Eur. Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Šviežiai iškepti cinamoniniai sukučiai

Puikus pasiūlymas EXTRA Club nariams! Perkant kavą - 2 vnt. cinamoninių sukučių tik už 1 Eur. Galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Atsigaivink!

Atsigaivinkite su „Circle K“ gazuotu arba negazuotu vandeniu. Dabar 2 vnt.1,5 l už 1,50 €. Užstatas už tarą - 0,1 € už 1 vnt. Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Pasikrauk energijos!

Griebk „Extremum“ nes dabar klubo nariams 2 vnt. tik už 2 €*. Užstatas už tarą - 0,1 €.
*Galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Šokoladas veža!

Visiems EXTRA Club nariams 2 vnt. „Snickers“ batonėlių tik už 1,70 €! Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Švaresnis automobilio stiklas

Dabar „Circle K“ langų plovimo skystis visiems EXTRA Club nariams 2 vnt. už 10 €, o 3 vnt. - tik 12 €! Pasiūlymas galioja užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje. Nuolaidos nesumuojamos.

Išvardintomis naudomis bei pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie Circle K EXTRA Club lojalumo programos. Jei dar nesate Circle K EXTRA Club lojalumo programos dalyvis, maloniai kviečiame prisijungti.

Uždaryti

Keisti kalbą