Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K EXTRA Club lojalumo programos sąlygos

1. Circle K EXTRA Club – nuolaidų programa, skirta fiziniams asmenims nuo 14 metų ir taikoma perkant pirkinius visose „Circle K“ degalinėse.
2. Sutikdami su šiomis sąlygomis, Jūs sudarote su „Circle K Lietuva“, UAB,  sutartį dėl narystės lojalumo programoje Circle K EXTRA Club Baltijos šalyse.
3. Circle K EXTRA Club lojalumo programoje suteikiami šie privalumai: narystės nuolaidos, elektroniniai kuponai, elektroniniai čekiai, specialios akcijos.
4. Registracijos metu klientas privalo pateikti unikalų elektroninio pašto adresą ir telefono numerį su Lietuvos šalies kodu.
5. Visi klientai, užsiregistravę Circle K EXTRA Club lojalumo programoje, gauna nuolaidą degalams visapusio aptarnavimo „Circle K“ ir automatinėse „Circle K Automatas“ degalinėse.
6. Bendravimui su Circle K EXTRA Club registruotais klientais Circle K naudos elektroninį paštą, trumpąsias žinutes (SMS) ir išmaniųjų telefonų programėles.
7. Jūsų Circle K EXTRA Club paskyroje yra privatumo nustatymai, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus informacijos kanalus.
8. Jūs bet kuriuo metu galite susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmai, jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos įstatymų. 

Visas privatumo politikas galite rasti čia: Privatumo politika.

Išsamią informaciją apie Circle K EXTRA Club lojalumo programos sąlygas rasite čia:

Uždaryti

Keisti kalbą