Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

 

Jei norite pailginti jų tarnavimo laiką, tad pasirūpinkite automobilio ratlankiais jau dabar. 


Pasirūpinkite automobilio ratlankiais.
Reguliarus automobilio ratlankių švarinimas yra būtinas, jei norite pailginti jų tarnavimo laiką. „Circle K“ degalinėse automobilių ratlankiai yra plaunami specialiais ratų šepečiais, kurie gerai išplauna ratlankių paviršių. Galite būti tikri, kad purvas bus išplautas net iš atokiausių kampelių. Automobiliai plaunami aukšto slėgio srove, kuri, be kitų dalykų, yra skirta ir pašalinti purvą iš gilesnių ratlankio ertmių – tai ypatingai aktualu lietiems ratlankiams.
Norint pasiekti dar geresnį rezultatą, „Circle K“ plovyklose yra naudojamas specialus koncentruotas ploviklis „LavaRim“, kuris prieš plovimą užpurškiamas ant ratlankio. Tokiu būdu užtikrinama, kad pridžiūvęs purvas, asfalto ir stabdžių trinkelių suodžiai nusiplautų dar geriau.
Po plovimo ir valymo, rekomenduojama naudoti specialų apsauginį vašką, saugantį nuo apnašų. Specialistai siūlo bent kartą per metus ratlankius nuimti ir išplauti juos iš visų pusių. Geriausia tai daryti keičiant automobilių padangas. 
Norėdami pasirūpinti ne tik savo automobilio ratlankiais, bet ir padangomis, užsukite į „Circle K“ degalinę šalia Parlamento. Šioje degalinėje yra padangų juodinimo ir atnaujinimo programa „TyreShine“, kuri jūsų automobilio ratus padarys it naujus. Ši programa unikali tuo, kad automobiliui išvažiuojant iš plovyklos padangos įtrinamos specialia „Tyre Intence WS“ priemone. Ji padangoms suteikia giluminį, ilgai išliekantį spindesį, suteikia naujumo efektą.
Uždaryti

Keisti kalbą