Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Daugiau apie poliravimą

Poliravimo nauda automobiliui

Pavasarį ypatingai svarbu skirti daugiau dėmesio automobilio paviršiaus priežiūrai, nes šaltojo sezono metu jis buvo veikiamas sniego, ledo, druskos ir žvyro. Poliravimas yra geriausias būdas atnaujinti automobilio paviršių, nes jo pagrindinė funkcija būtent ir yra restauracinė (atnaujinimo).

Circle K plovyklose poliravimas atliekamas PREMIUM plovimo programos metu. Užmaskuojami ir pašalinami paviršiniai dažų defektai, atsiradę dėl smulkių įbrėžimų, paviršiaus pažeidimų važinėjant druskuotais, smėlėtais, akmenuotais keliais. Poliruojant, automobilio paviršius yra ne tik atnaujinamas, bet ir išvalomas nuo įsisenėjusių nešvarumų. Jis atgauna tikrąją savo spalvą, tampa lygus ir blizgus.
Poliravimą rekomenduojama rinktis kas 4-5 plovimą.

Klientai, perkantys Circle K plovimo programą SUPER arba PREMIUM, yra vaišinami gardžia reguliaraus dydžio Circle K kava.

O Circle K EXTRA Club lojalumo programos nariams kas 5-as automobilio plovimas yra nemokamai. Galioja perkant bet kurį pasirinktą automobilio plovimą. Mielai kviečiame prisijungti prie Circle K EXTRA Club lojalumo programos.

Uždaryti

Keisti kalbą