Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Dešrainiai

DEŠRAINIS SU ČIABATA IR VIŠTIENOS DEŠRELE

Tradiciška itališka čiabata bandelė traškia plutele ir puriu vidumi slepia lietuvišką, kmynais kvepiančią vištienos dešrelę su natūraliu apvalkalu. Bandelės ir dešrelės skonius paryškina gaivios salotos. Tai derinys, kurio nerasite niekur kitur!DEŠRAINIS SU KRIENAIS IR ŠONINE

Minkštoje dešrainio bandelėje, pagardintoje sezamo sėklomis, nugula saldžios paprikos ir šviežios salotos. Švelni „Knacker“ dešrelė, apsupta traškios šoninės, apliejama išraiškingo skonio padažu, kuriame susipina krienų intensyvumas ir paprikų švelnumas. Tai dešrainis suderinantis, regis, nesuderinamus dalykus ir atrandantis revoliucingą skonį!

TORTILAINIS

Tortilainis – tai gardi mėsinga dešrelė, apgaubta visos gniūžtės šviežių daržovių, pagardintų padažais ir aštrumu, kurį suteikia Chalapos aitriųjų paprikų griežinėliai. Pasirinkite vieną iš Circle K asortimente esančių dešrelių, o mes viską suvyniosime į šiltą ir kvapnią tortiliją. Puikus pasirinkimas mėgstantiems užkandžiauti sveikiau, o jei skubate, tortilainį patogiai suvalgyti galite ir automobilyje.

Uždaryti

Keisti kalbą