Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

 

Mūsų automobilių plovyklose – ypatingi porėto pluošto šepečiai


„Circle K“ automobilių plovyklose – ypatingi porėto pluošto šepečiai


Būkite švelnūs savo automobiliui. Tik  „Circle K“ automobilių plovyklose automobilį nuplausite švelniai, švariai ir nebraižydami. Porėto pluošto šepečiai automatinėse „Circle K“ plovyklose visoje Lietuvoje automobilius blizgina švelniau nei bet kada iki šiol.

Vokietijoje sukurta speciali „SofTecs“ technologija pasirinkta, kaip efektyviausia ir tinkamiausia automobiliams plauti. Tai ypač aktualu mums, automobilius vairuojantiems kasdien, ir kasdien kenčiantiems nuo permainingų lietuviškų orų.

Šaltuoju metų laiku ant automobilių paviršių nusėda purvas, druskos, dulkės ir kiti nešvarumai, kurie sukelia metalų koroziją, didina riziką pažeisti automobilių paviršius, juos subraižyti. Porėti šepečiai išsiskiria tankiu pluoštu, todėl mikroskopinės ertmės plovimo metu leidžia išvengti purvo dalelių prispaudimo ir automobilio lako bei dažų sluoksnio subraižymo.

Švelniai plaunantys porėto pluošto šepečiai nepalieka mikroskopinių pėdsakų ant automobilio dangos, net jei automobilį plausite itin dažnai. Išskirtine SofTecs“ technologija pasitiki ir automobilių pardavėjai.

Porėto pluošto šepečiai ne tik švelniai plauna automobilius, bet ir dyla dvigubai lėčiau nei polietileniniai šepečiai. Taip saugoma gamta ir skatinamas atsakingas vartojimas.
Uždaryti

Keisti kalbą