Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

 

Mūsų klientai už automobilio plovimą moka be eilių. Besirūpinantieji savo automobilio švara, plovimo kokybe ir greičiu žino, kad geriausia tai daryti „Circle K“ plovyklose. 

„Circle K“ klientai už automobilio plovimą moka be eilių
Besirūpinantieji savo automobilio švara, plovimo kokybe ir greičiu žino, kad geriausia tai daryti „Circle K“ automatinėse automobilių plovyklose. Nuo šiol čia plauti savo automobilį tapo dar patogiau, nes pageidaujamą programą galite įsigyti neužsukdami į degalinės kasas.
Jūsų patogumui greta „Circle K“ automobilių plovyklų įrengti mokėjimo automatai. Tai – greita, patogu ir taupo skubančiųjų laiką. Norėdami nusiplauti savo automobilį nestovėkite bendroje eilėje prie degalinės kasos – jūsų pasirinktos programos čekį per kelias sekundes išduos mokėjimo automatas.
„Circle K“ automobilių plovyklose naudojami porėto pluošto šepečiai. Speciali „SofTecs“ technologija plovimo metu leidžia išvengti purvo dalelių prispaudimo ir automobilio lako bei dažų sluoksnio subraižymo.
Galimybė susimokėti nenutolstant nuo automobilio pirmiausiai atsirado JAV, o nuo 1982 metų ir Europoje. Nuo to laiko technologijos gerokai patobulėjo, mokėjimo automatai tapo išmanesni ir todėl šiandien „Circle K“ klientai kasdien gali pasinaudoti šia patogia, taupančia laiką paslauga.
Uždaryti

Keisti kalbą