Išbandykite programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Atsisiųsti

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K kortelės verslui

Circle K Lietuva, UAB bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis Lietuvoje ir daugumoje Europos šalių, ir siekia suteikti geriausias atsiskaitymo už degalus sąlygas savo verslo klientams.

Juridiniams asmenims siūlome trijų tipų mokėjimos korteles (Circle K debeto, Circle K kredito ar tarptautinę Europe kortelę), su kuriomis galima atsiskaityti už įvairias prekes bei paslaugas Circle K degalinėse Lietuvoje bei partnerių degalinėse užsienyje. Circle K teikia individualias sąlygas bei pasiūlymus atitinkančius individualius įmonės poreikius.

Circle K debeto kortelė

Įsigijus Circle K debetinę kortelę galėsite laisvai rinktis, kada ir kokią pinigų sumą pervesti į kortelės sąskaitą, pagal individualius Jūsų įmonės poreikius.

Circle K kredito kortelė

Circle K kredito kortelė suteikia galimybę naudotis kreditu perkant įvairias prekes ir paslaugas Circle K degalinėse.

Tarptautinė Europe kredito kortelė

Tai Tarptautinė kredito kortelė, kuria galėsite atsiskaityti už prekes ir paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau kaip 32 Europos šalyse.