Išbandykite programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Atsisiųsti

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Visos šalies tinklas – tavo rankose

Nepailsdami dirbame tam, kad kiekvieną apsilankymą Circle K tinkle klientams paverstume išskirtine patirtimi. Ieškome, kaip efektyviai išnaudoti resursus ir kaip atskleisti geriausius kiekvieno komandos nario sugebėjimus. Biuro gyvenimas visai kitoks, nei degalinių, bet ir čia mums svarbiausia iniciatyvumas bei gebėjimas pasiūlyti naujų idėjų.

Nori dirbti mūsų centriniame biure? Mūsų pasiūlymai Tau

Dinamiška darbo aplinka

Džiaugiamės, jog kasdien mus pasiekia itin įvairios užduotys, nes būtent jos leidžia mums tobulėti, išmoko naujų dalykų. Šioje aplinkoje klesti tie, kurie geba greitai adaptuotis, dirbti komandoje ir niekuomet nestovi vietoje.


 

Nuolatinis tobulėjimas

Su mumis tu gali atrasti tai, ką moki geriausiai, ir tapti tikru tos srities ekspertu. Nuolatiniai individualūs mokymai bei kolegų pagalba užtikrins, jog kiekvienas turėtų galimybę darbe išreikšti save ir nesustoti siekdamas aukštesnių pozicijų.

 

Globali įmonė

Darbas su mumis tau atveria karjeros kelius į daugybę kitų šalių. Kiekvienam savo darbuotojui suteikiame galimybę mokytis iš geriausių kolegų visame pasaulyje. Didžiuojamės, jog esame globalaus tinklo dalis ir gebame padėti vienas kitam – nesvarbu, kur esame.

 

Rūpestingas darbdavys

Mes siūlome įdomų darbą, visas socialines garantijas bei realias karjeros galimybes. Vertiname iniciatyvumą, todėl darome viską, jog padėtume tau atsiskleisti


 


Tarptautinės karjeros galimybės

Circle K Lietuva, UAB  yra kompanijos Circle K, vykdančios savo veiklą visame pasaulyje, dalis.

100 proc. Circle K akcijų priklauso Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, kuri valdo daugiau nei 8,1 tūkst. degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Tarptautinę mūsų komandą visame pasaulyje šiandien sudaro daugiau kaip 70 tūkst. darbuotojų. Lietuva yra viena iš aštuonių Europos šalių, kuriose veikia Circle K.

Tarptautinė kompanijos veikla reiškia ir tarptautines galimybes jos darbuotojams. Dėl to kiekvienam dirbančiam atveriame kelią į kitų šalių Circle K. Suprantame, jog tobulėjimui reikalingi pokyčiai, tad skatiname įmonės padalinių skirtingose šalyse bendradarbiavimą ir suteikiame kiekvienam galimybę augti ten, kur nori jis pats.

Jei susidomėjote, peržiūrėkite šiuo metu kitose šalyse siūlomų darbo vietų sąrašą.