Išbandykite programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Atsisiųsti

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Atskleisk savo potencialą

Mes ieškome žmonių, norinčių atrasti tai, ką moka geriausiai, ir nebijančių siekti užsibrėžtų tikslų. Kiekviena diena mūsų degalinėse pasiūlys naujų iššūkių, tad šis darbas – ideali proga išbandyti save skirtingose srityse. Tu bendrausi su klientais, žinosi, kokią kavą ir dešrainius jie mėgsta labiausiai, seksi pardavimų tendencijas, prižiūrėsi tvarką šiandien ir pirmasis sužinosi, kokios naujienos laukia rytoj. Kartu mes tobulėsime nuolat.

Darbo įvairovė

Pas mus įgausi komunikacijos, pardavimų ir rinkodaros patirties ir net finansų pagrindus.

Greita karjera

Net 94 proc. degalinių vadovų savo karjerą pradėjo kaip paprasti degalinių darbuotojai, nes mes pretendentus į aukštesnes pareigas „užsiauginame“ patys.Smagus aptarnavimas

Visame pasaulyje esame žinomi dėl rūpinimosi kiekvienu klientu. Mes siekiame bendrauti taip, jog klientai norėtų sugrįžti, o mes patys darbe jaustumėmės kaip namie.Puiki komanda

Vidutinis su mumis išdirbtas laikas – 7 metai. Du trečdaliai darbuotojų sako, jog darbe turi artimų draugų, o trys ketvirtadaliai jaučiasi vertinami kolegų ir vadovų.

Save surasti nėra lengva. Mes pasiruošę padėti.

Mes tobulėjame tuomet, kai tobulėja kiekvienas iš mūsų. Circle K svarbiausia, jog kiekvienas komandos narys suprastų, ko nori, ir nebijotų to siekti. Jei esi pasiruošęs tobulėti ir įgyti įvairiapusės patirties – mes tavęs laukiame!Operatorius - pardavėjas

Dirbti degalinėje reiškia būti kompanijos veidu. Ne tik daug bendrausi  su žmonėmis, rūpinsiesi sklandžiu degalinės darbu, bet ir būsi atsakingas už pardavimus ir net finansus. Tai darbas, kuriame dienos niekuomet nebūna vienodos, o geriausiai jame sekasi nebijantiems iššūkių ir rodantiems iniciatyvą. Mes vertiname patirtį mažmeninės prekybos ir paslaugų sektoriuose, tačiau ne tai svarbiausia. Circle K reikia motyvuotų, savo vertę įrodyti pasiryžusių asmenybių – viso kito mes išmokysime patys.

Degalinės vadovo pavaduotojas

Dirbdamas pavaduotoju tu būsi dešinioji vadovo ranka kasdieniuose darbuose ir komandos mokymuose. Jei vadovas žino, ko siekti, tai tu žinai, kaip tai padaryti, nes niekas degalinės ir jos klientų nepažįsta geriau už tave. Šios pareigos yra tiltas tarp savęs ieškančio pardavėjo ir karjeros kelią atradusio vadovo, tad pagrindinis reikalavimas – noras visur spėti ir visiems pagelbėti.
 

Degalinės vadovas

Nuo tavęs priklauso degalinės gyvenimas, nes tai tu užtikrini kokybišką aptarnavimą bei prižiūri visus degalinės veiklos aspektus. Dirbdamas šiose pareigose ne tik turi išmanyti degalinės kasdienybę, įžvelgti pardavimų tendencijas, bet ir iš anksto pastebėti, ką atneš rytdiena. Manai, kad gali prisiimti atsakomybę už komandą ir degalinės finansinius rezultatus? Įrodyk!