Išbandykite programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Atsisiųsti

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Kiti produktai

Circle K degalinėse  galite įsigyti šiuos papildomus produktus Jūsų automobiliams.

Suskystintos naftos dujos, LPG

Suskystintos dujos yra angliavandenilio dujų mišinys, naudojamas kaip degalai automobiliams. Jų naudojimas pagerina variklių darbines charakteristikas ir mažiau teršia aplinką. Suskystintose dujose nėra švino ir sieros, be to, dėl efektyvaus dviejų dujų (oro ir suskystintų dujų) užsidegimo, tokie degalai yra ekologiškesni.


AdBlue - ekologinis priedas vilkikams

Circle K Lietuva aktyviai plečia AdBlue užpildymo kolonėlių tinklą ir šiuo metu suteikia galimybę šio pilstomo priedo įsigyti visuose didžiuosiuose miestuose bei degalinėse, esančiose šalia judriausių šalies kelių. Degalinėse taip pat rasite ir lengviesiems automobiliams skirtas AdBlue pakuotes, kurias ypač patogu naudoti, kai reikalingas nedidelis kiekis. AdBlue yra 32,5 % karbamido tirpalas išskaidantis azoto oksidą į nekenksmingas medžiagas – azotą ir vandenį. Jį gali naudoti vilkikai, turintys specialią SCR įrangą, kuri kartu su AdBlue priedu mažina aplinkos taršą ir tuo pačiu degalų sunaudojimą.