Išbandykite programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Atsisiųsti

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Šildymui skirtas dyzelinas

Circle K Lietuva prekiauja dyzelinu skirtu patalpų šildymui. Šis dyzelinas taip pat gali būti naudojamas technologiniuose procesuose: džiovinimo ar  dažymo. Savo sudėtimi, šildymui skirtas dyzelinas, yra analogiškas automobiliniam dyzelinui ir nuo pastarojo skiriasi tik taikomu lengvatiniu akcizo tarifu bei raudona spalva. Kuro žymėjimo tvarką reglamentuoja LR norminiai aktai.

Circle K Lietuva valdomoje naftos produktų saugykloje dažų dozavimas yra automatizuotas, tai užtikrina, kad dažų ir degalų santykis visada atitiks nustatytus standartus. Kliento pageidavimu į šildymui skirtą dyzeliną gali būti dedamas multifunkcinis priedas PLUS specialiai sukurtas šildymui skirtam kurui.

Priedų privalumai:

Pastaba: priedai, dedami į automobiliams skirta dyzeliną, netinka šildymui skirtam dyzelinui, nes jie skirti vidaus degimo varikliams.


  1. Kas gali įsigyti šildymui skirto dyzelino?
Pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko 2002 m. rugpjūčio 19 dienos įsakymą Nr. 246 „Dėl šildymui skirto žymėto kuro prekybos taisyklių ir šildymui skirto žymėto kuro pardavimo ataskaitų ir pardavimo pažymos formų patvirtinimo“ šildymui skirto dyzelino gali įsigyti šie subjektai:
 2.     Kaip įsigyti šildymui skirto dyzelino ?
    3.   Kaip pateikti pateikti užsakymą šildymui skirtam dyzelinui?