Išbandykite programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Atsisiųsti

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Moderniose automatinėse plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – premium  sezoninįsuper, standartinį, express.

Pasirinkus Premium Sezoninį automobilio plovimą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Po plovimo automobilis padengiamas didelės koncentracijos vašku, kuris įtrinamas šepečiais taip suteikiant išskirtinį blizgesį. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas. Nuo šiol dvigubas cheminis purvo atmirkymas ir dvigubas plovimas aukšto slėgio srove - nemokamai!

Prieš plovimą 

Nuimkite arba sustumkite antenas (1), užlenkite veidrodėlius (2), uždarykite liuką, langus (3) ir kitas angas.

Plovykla gali nenuplauti pridžiūvusių vabzdžių liekanų ar dervų apnašų. Rekomenduojama prieš plovimą automobilį apipurkšti specialia chemija. 

DRAUDŽIAMA plauti automobilį su atvira krovinių platforma (pvz. pikapai). 

Plovimas

Atsidarius vartams įvažiuokite į plovyklą. Riedėkite kol dega žalia rodyklė (1), užsidegus užrašui STOP (2) sustokite. Automobilis turi stovėti centre lygiagrečiai su plovyklos nukreipiamaisiais bėgiais.

Įjunkite rankinį stabdį bei išjunkite variklį. Automobilis turi nejudėti plovimo metu. Viso plovimo metu DRAUDŽIAMA išlipti iš automobilio! 

Įsitikinkite, kad visi valytuvai yra pradinėje padėtyje, ir plovimo metu valytuvų nejunkite. 
Po plovimo

Išvažiuokite užsidegus išvažiavimo rodyklei (1). 

Po plovimo visada patikrinkite stabdžius. Informuojame, kad neatsakome už automobilio sugadinimą, jeigu jis atsirado dėl šių taisyklių nesilaikymo, ant automobilio sumontuotų įrenginių ar aksesuarų, nenumatytų gamintojo bazinėje įrangoje, ar ankstesnių automobilio detalių gedimų.